אש מדיה מפתחת כנסים לאנשים שבוערת בהם סקרנות בשאלה:
אם נדון בשאלות הנכונות עכשיו, איזה עתיד נוכל לדמיין, להנדס ולהפוך למציאות?

ESH MEDIA

המטרה שלנו היא לקצר את הזמן שבין הוצאת ידע חדש, מדע פורץ דרך וטכנולוגיות חדשניות והאופן שבו אלו עשויות להשפיע בצורה חיובית על הכלכלה והחברה.

אנו מפתחים כנסים, אוצרים דוברים לאירועים ומפרסמים תוכן המתמקד בעתידנות. אש מייצרת מדיה עבור האנשים הזקוקים לידע חדש על מנת לעשות שינוי ולתרגם רעיונות לעשייה.

nlogo

הקידמה האנושית

נראה שקצב התפתחות הקדמה האנושית על סף פריצה. קשה לדעת בוודאות, אך טכנולוגיות פורצות דרך כבר מייצרות חדשנות שמשנה את החיים בצורה משמעותית והטכנולוגיות שמניעות את השינויים האלה, משתנות בקצב מואץ.

שינויים אלה מצטברים לכדי עקומת התפתחות חדה מזו שעסקים וארגונים רבים ערוכים לה והשינויים ישפיעו על החוויות היום יומיות שלנו מהר משאנחנו משערים.

ESH trajectory

זה הכל עניין של חיבור בין הרעיונות האפשריים לביצוע לבין האנשים המתאימים המתאימים ביותר לביצועם במקום ובזמן הנכון

הפורמטים היחודיים של הכנסים של אש מדיה

The ESH Gathering

אוסף בינלאומי נבחר של חושבים, ממציאים ויוצרים בקדמת החזית נפגש בישראל לסוף שבוע אינטנסיבי של דיונים לגבי העתיד שניתן לבנות והערכים שנרצה לתכנת אליו.

Bubbles

logo_ESH_bubbles_tagline-01

בהנחייתם המשותפת של פרופסור דן אריאלי, פרופסור לכלכלה התנהגותית ומחבר רבי מכר, ומיה אלחלל לבבי, מייסדת ואוצרת התוכן הראשית באש מדיה, זה הוא פורמט של מפגש לילי המשלב בין שאלות מהותיות על הקיום עם ויסקי, מוזיקה והומור.

הצטרפו לניוזלטר של אש מדיה וקבלו התראות להרשמה מוקדמת לאירועים שלנו

You have Successfully Subscribed!

אש מדיה מאתרת את האנשים בעלי הידע הרב ביותר, הניסיון והיכולות הרלוונטיים ביותר ואת אלו השואלים את השאלות הטובות ביותר

שירותי תוכן מקצועיים לאירועים

לכל תעשייה אתגרים ייחודיים ביישום טכנולוגיות חדשניות ליצירת חדשנות. באש מדיה אנו מנצלים את היכולת והניסיון הרב שצברנו בפיתוח פורמטים ייחודיים על מנת לתת מגוון שירותים מקצועיים לכנס של הארגון שלך. בדרך זו אנו משיגים שתי מטרות: אנו עוזרים לגשר על פער הידע הקיים בארגונים, ואנחנו מגדילים את מאגר הידע והיכולות שלנו.

פיתוח והפקת כנסים
conf-form-dev
conf-form-dev

שלב 1 – זיהוי צרכי הארגון
שלב 2 – פיתוח התכנית המתאימה
שלב 3 – איתור הדוברים והמנחה לאירוע
שלב 4 – הפקת האירוע

יצירת הכנס המתאים ביותר לחברה או לארגון שלך, זו ההתמחות של אש מדיה. אבל פיתוח כנס ברמה בין לאומית זו משימה מאתגרת הכוללת מספר שלבים: עבודת הכנה מקדימה, פיתוח תכנית מפורטת, איתור הדוברים והמנחה, הפקת האירוע והפקת פוסט.

הכנה מקדימה  -אנו צוברים ידע והבנה מעמיקים על התרבות הארגונית, ערכי ומטרות הארגון. אנו לומדים את הסביבה בה פועל הארגון ומנסים להבין כיצד תימדד ההצלחה ועל איזו התנהגות נוכל לעזור לו להשפיע.

פיתוח תוכן ואיתור דוברים ומנחה – המידע יעובד בתהליך פיתוח הפורמטים של אש מדיה שבסופו תתקבל תכנית מפורטת ומעוצבת אשר בנויה כולה סביב המסר והיעדים שלך. בשלב זה יאותרו הדוברים והמנחה לכנס, ותחל הכנתם לאירוע על מנת להתאים את התכנים עליהם ידברו והשיטה בה יעבירו את התוכן לקהל היעד שלך. אנו מתמחים בהפיכת הדוברים והתוכן ל ONE-OF-A-KIND

הפקה – אנו נספק לך את השירותים המלאים הכרוכים בהפקת הכנס, ובביצוע הפקת-פוסט לאחר האירוע והעלאת התמונות והמדיה לרשת.

כנס מותג בין לאומי
TEDxTelAviv

 שלב 1 – זיהוי צרכי הארגון ואיתור כנס ממותג מתאים
שלב 2 – הוצאת רישיון לכנס והתאמתו לקהל היעד
שלב 3 – איתור הדוברים והמנחה לאירוע
שלב 4 – הפקת האירוע

לפעמים הפורמט הנכון עבור הכנס המתאים בשבילך כבר קיים, והוא מגיע עם מיתוג אשר מתאים לערכי המותג שלך. אש מדיה מתמחה בהוצאת רישיונות ופיתוח כנסים בעלי מותג בין לאומי.

אש מדיה עובדת עם מותגי כנסים כמו TEDx, Failcon, Techonomy ו- The Behavioral Economics Summit for Startups

יש לנו ניסיון רב עם פורמטים בינלאומיים של כנסים, קבלת רישיונות, התאמה לקהל המקומי, ניהול הקשר עם המותג הבינלאומי ואוצרות הדוברים המתאימה לפורמט זה.

התהליך כולל הוצאת רישיון לפורמט הכנס, ביצוע התאמה של הפורמט לקהל היעד, פיתוח התוכן ומציאת המנחה המתאים לאירוע, פיתוח תכנית דוברים בשיטת 1-OF-A-KIND Keynotes™, הפקת האירוע בפועל והפקת פוסט.

ניהול תוכן והנחיית הכנס
Copy of DSC_9291

שלב 1 – למידת האירוע והארגון
שלב 2 – איתור מנחה מתאים
שלב 3 – פיתוח שיטות הנחיה ואימון המנחה לקראת האירוע
שלב 4 – הנחיית האירוע

אנחנו באש מדיה מאמינים כי מנחה האירוע הוא תפקיד שכולל הרבה מעבר להנחיה במהלך האירוע עצמו. אנו מבצעים תהליך הכנה והתאמה בין מנחה האירוע לעולם התוכן שהוא יעביר ומתמחים בפיתוח שיטות הנחיה חדשניות המותאמות לקהל היעד.

מיה אלחלל-לבבי, מייסדת אש מדיה ואוצרת התוכן הראשית היא בעלת ניסיון רב בניהול תוכן לכנסים בעלי שם בין לאומי ביניהם TedMed live in Jerusalem, Failcon Tel Aviv והכנסים הייחודיים של אש מדיה, פורמטים אשר פותחו ביוזמתה ותחת ניהולה.

אש מדיה מתמחה בניהול תוכן לכנסים, שירותי ההנחייה הינם חלק בלתי נפרד מניהול התוכן. לכן המנחים שלנו, בעזרת עבודת ההכנה המקצועית שלנו, מייצרים חוויה ייחודית ברמה הגבוהה ביותר עבור הכנס שלך

אוצרות דוברים - ONE-OF-A-KIND Keynote™
1-OF-A-KIND Keynote
1-OF-A-KIND Keynote homepage

שלב 1 – למידת האירוע והארגון
שלב 2 – איתור דובר או תכנית דוברים מתאימה
שלב 3 – פיתוח התוכן ואימון הדוברים
שלב 4 – העברת ההרצאות\סדנאות

חווית ה – ONE-OF-A-KIND Keynote™ היא מוצר ייחודי של אש מדיה. בשיתוף פעולה עם הדוברים שלנו, בראשם מיה אלחלל-לבבי אוצרת התוכן הראשית של אש מדיה, אנו מפתחים הרצאה או סדנה אשר מייצרים חוויה חד פעמית למשתתפיה. הדרך היחידה להיות חלק מהחוויה היא להימצא במקום בו היא קורה. היא מותאמת באופן ספציפי למגוון הייחודי של המשתתפים ולמטרה המשותפת שלהם באותו היום.

הדוברים של אש מדיה הם אלו ששמם הולך לפניהם, הם התפרסמו לרוב בשל דבריהם, כתביהם ומעשיהם. אנו יודעים גם להפתיע את קהל השומעים בחדר עם דבריהם של דוברים מוכשרים שעומדים לפני חשיפתם הציבורית הרחבה.

חוויית ה ONE-OF-A-KIND Keynote™ היא חוויה מסוג אתה-חייב-להיות-שם-כשזה-קורה שלא ניתן לקבלה בצפייה מאוחרת בווידאו, וההשתתפות בה היא אלמנט הכרחי לצורך קיומה

"Amazing intellectual and personal openness throughout the event" [about The Behavioral Economics Summit For Startups]Hamutal Meridor
Hamutal Meridor‎Business Development at Palantir
"Amazing mix of presence, content and process." [about Failcon]Yanki Margalit
Yanki MargalitSocial entrepreneur, Investor, Chairman SpaceIL
"It was an incredible afternoon and the hosting of the event was absolutely stunning!” [about Failcon]Chilik Hochberg
Chilik HochbergSenior Director, Head of Customer Success at BioCatch
"A spot-on mix of current, professional, sweet humor and marvels charm!" [about TED MED Live]Ariella Bechelet
Ariella BecheletCoordinator of TED MED Live Israel
"It was really an AMAZING evening. I laughed a lot, I cried a few good times – and I learned a lot, maybe even about myself." [about TED MED Live] Aviad Kaufman
Aviad KaufmanCEO and Founder RealView Imaging
"Your hosting was the "secret sauce" that took this event to the next level! Can't wait for next time." [about TED MED Live]Keren Elazari
Keren ElazariHacker, Cyber-Security Expert and TED MED Live 2014 speaker
"What an evening! – incredible women, incredible stories" [about TEDxTelAvivWomen]Dr. Shula Reccanati
Dr. Shula ReccanatiManaging Partner at GlenRock
"I was fascinated with the presence, wisdom and charm of the panel moderation" [about Saloona - Women in the Frontier conference] Shira Margalit
Shira MargalitChairwoman at Saloona
"It was a day of understanding, learning, creativity and inspiration, and of great conversations. When are you guys going to re-do it?" [about TEDxTelAviv] Bruno Giussani
Bruno GiussaniTED European director
"I was amazed by your strong performance that inspired us all and gave me personally the energies I needed" [about TED MED Live] Brigadier General Prof. Yitshak Kreiss
Brigadier General Prof. Yitshak Kreiss Surgeon General of the Israel Defense Forces and TED MED Live Speaker
"The host's natural charm and charisma radiated throughout the auditorium. One couldn't help but feel captivated!" [about Education For Excellence event]Benny Landa
Benny LandaEntrepreneur and Investor - LandaNano

ההתמחות שלנו היא ביצירת רגעי “אהא..” שמשנים משהו בתפיסת העולם ומניעים צעד בכיוון הנכון

הצוות

Maya Elhalal Levavi

מיה אלחלל-לבבי
מייסדת ואוצר התוכן הראשית, אש מדיה

מיה אלחלל-לבבי היא יזמית סדרתית בתחום המדיה, אוצרת תוכן ומנחת כנסים של אש מדיה ומותגי כנסים בין לאומיים.

היא נמנית עם המייסדים ומכהנת כנשיאת ארגון EO ישראל – הסניף הישראלי של רשת היזמים הגלובאלית המונה 11,000 יזמים. בוגרת  Singularity University, תכנית Zell ליזמות והתכנית למדעי המחשב במרכז הבינתחומי בהרצליה.

מיה מתגוררת בישראל, עם בעלה נעם ושלושת ילדיהם: אגם, זוהי ונלי. ממשרדי אש מדיה בהרצליה היא מובילה צוות רב לאומי החוברים יחד באמצעים דיגיטליים למימוש מטרותיה של החברה.

לקוחות

techonomy logo

TedMedLive2014

irrationallabs

jewish funders network

gandyr logo

EO_primary_CMYK

failcon

saloona

TEDxLowerEastSide

TedXTelAviv

TedXTelAvivWomen

TEDxTelAvivSalon

Wizo

חינוך לפסגות

Jewish-Federations-of-North-America

IAC_logo_13

5c92f6f6ec29a23148b96e0ea50e65f1

unnamed

unnamed (2)

אש מדיה – חזון ויעדים

היכולת שלנו להביע רעיונות ולהציע נתיבים שישפרו את חיינו, לחלוק את הרעיונות עם אנשים רבים, לשתף פעולה ביישומם במציאות ובהפצתם בעולם, היא המפתח לכמה רחוק כבר הגענו ועד כמה רחוק אנו עוד יכולים להגיע.

על החשיבות שבהפצת רעיונות
ידע הוא הדלק שמניע את הרעיונות שלנו

ידע הוא הדלק שמניע את רעיונות. ידע, בשילוב עם כושר ההמצאה האנושי, מספקים את אבני הבניין הדרושים לנו בכדי להציע דרכים נהדרות לשנות ולשפר את חוויות היומיומיות שלנו לעצב את העתיד. החל משינויים קטנים ועדינים שאנו כמעט ולא חשים בהם ועד לשינויים שהם כה עמוקים ומשמעותיים שאנו מוכים בפליאה כשהם נוגעים בחיינו.

מעט כוחות הם חזקים יותר מאשר רעיונות שהגיע זמנם, אך לעתים קרובות ידע חדש אינו מקבל את תשומת הלב לה הוא ראוי או שלוקח. זמן רב יותר מהרצוי ליישמו על מנת להשפיע באופן חיובי על החיים. עיכובים מיותרים ביישום הידע הם בזבזניים ויקרים – במיוחד בתחומים בהם אנשים יכולים להפיק שיפור משמעותי באיכות חייהם.

אתגר הידע
השפעת המהפכה הדיגיטלית על הידע

רעיון אחד גדול והכיוונים הרבים בהם הוא מיושם בכדי לשפר את החיים בעשורים האחרונים הוא ה”דיגיטציה”. פיתחנו דרכים לאחסן, לאחזר, לתפעל ולתקשר מידע דיגיטלי לגבי חלקים בחיים שהם ביולוגיים, אנלוגיים, מכניים וחשמליים. המשמעות היא שחלקים אלו יכולים כעת להיות מנוהלים כמו טכנולוגית מידע, במהירות גבוהה יותר וביעילות. המשמעות היא גם שקצב השיפור והצמיחה בתחומים אלו מואץ, ובהקשר של ידע, האתגר להתעדכן גדול יותר.

אחת הסיבות העיקריות להאטה בהפצת ידע היא המבנה הנוכחי של התקשורת (המדיה). מטבעה, מדיה אשר שמה דגש על קהלים גדולים, תקשורת המונים ומדרוג (רייטינג) אינה יכולה להתמקד בקידום רעיונות שאינם נמנים עם ההבנה הרווחת של המציאות. במידה רבה, זו הסיבה שבשלבים מוקדמים שאלות מהותיות “זוכות” להתעלמות וקולם של בעלי הידע פורץ הדרך ביותר בנושאים רבים אינו נשמע.

המצב של הפצת ידע
המטרה

המטרה של ESH Media היא לצמצם את הפער שבין הופעת ידע חדש, האנשים הזקוקים לידע בכדי לבצע שינוי אמיתי וההשפעה שהידע יכול להביא.

נתיב כזה, המתחיל בידע ומסתיים ביישומו לא יקרה באופן טבעי או במקרה. לכן, ESH Media להוטה לא רק לגבי טכנולוגיה, ביולוגיה, מדעי המוח וכלכלה התנהגותית אלא גם עוסקת ביסודות של רכישת הידע – תשומת לב, הבנה, לימוד, קבלת החלטות, מצבי “זרימה” (flow states), גירוי והומור. אנו מרותקים מתחומי תוכן אלו כיוון שהם עוזרים לנו להבין את החיים והחויה של להיות אנושי, וכן הם עוזרים לנו להבין איך להתבטא בצורה יעילה ולהציג את הידע החדש בדיוק בתחומים אלו. המטרה של ESH Media היא לפתח תכנים המקדמים ידע חדש, חוויות שמשנות נקודות מבט והופכות את הרעיונות לבעלי השפעה.

הנתיב
הצהרת כוונות

ESH Media מתמקדת בהבאת רעיונות נכונים וברי פעולה לאנשים הנכונים, בזמן הנכון ובדרך הנכונה – כך שנוכל ליצור רגעים מעוררי השראה בהם משהו ניצת, דעה משתנה וצעד נלקח בכיוון טוב יותר.

מיה
מיה אלחלל לבבי
מייסדת אש מדיה ואוצרת התוכן הראשית
וצוות אש מדיה

Write to us

CONTACT US

ESH_RGB_white

SUBSCRIBE TO THE ESH MEDIA NEWSLETTER

We will let you know about early-bird signup to our events:

You have Successfully Subscribed!