״כל הנשים המופיעות ברשימה זו משפיעות במידה רבה על חיינו בהווה. כמה מהן משפיעות על העתיד. אך מיה אלחלל לא מסתפקת בכך: אחת היזמיות המסקרנות בישראל רוצה שנחשוב היום על מה שיביא איתו העתיד, לפני שיהיה מאוחר.״ פורבס 8.2015, 50 הנשים המשפיעות.

מיה אלחלל, מייסדת אש – חברת מדיה לפורמטים על העתיד, היא אוצרת תוכן ומנחת כנסים על קדמה טכנולוגית, בבריאות בעיקר. ב-2015 הופיעה מיה ברשימת 50 הנשים המשפיעות של פורבס בישראל וברשימה בין-לאומית של The Next Web – מאה דוברות מומלצות על מדע וטכנולוגיה.

מיה מרצה על יזמות וחדשנות בבריאות בעידן של קדמה טכנולוגית מואצת, והשפעתן על הארכת חיים.

מיה מובילה את תוכנית הכשרת המנהלים ׳עתיד הבריאות׳ ביחידה להכשרת מנהלים במרכז הבינתחומי בהרצליה, ובעבר (2006-2010) לימדה במרכז בינתחומי יזמות בתוכניות ׳זל ליזמות׳ ובתוכנית ה-MBA.

מיה נמנית עם המייסדים של הצ׳פטר הישראלי של ארגון היזמים העולמי EO (רשת יזמים גלובאלית המונה 12,000 יזמים ב-50 מדינות) וכיהנה שנתיים כנשיאת הארגון.

לאחרונה הובילה מיה את תוכנית כנס MEDinIsrael 2017, הנחתה ובנתה את פורמט ׳כנס הקיימות בבריאות׳ של חברת התרופות (Abbvie Israel (2015, 2017.

מיה היתה הישראלית הראשונה שהשתתפה בתוכנית העתידנות של אונברסיטת סינגולריטי במרכז המחקר בנאסא (ב-2012 ושוב ב-2016), היא בוגרת התוכנית הראשונה ליזמות ע״ש סם זל וסיימה בהצטיינות תואר במדעי המחשב במרכז הבינתחומי בהרצליה (1999-2002).

בעבר ייסדה מספר מיזמי אינטרנט, התחילה את תנועת ארועי TEDx בישראל (2010) הנחתה ארבעה ארועי טדאקס בישראל ובניויורק, הנחתה את כנס TED MED Live בירושלים, את הכנס לטכנולוגיות מסייעות, את כנס הכלכלה ההתנהגותית ליזמים, את ועידת החלל הבינלאומית בירושלים, כנס כשלונות היזמים Failcon בתל אביב, התמודדה בתחרות הדיבייט Intelligence^2 בעד טכנולוגיה ועוד

מיה חברה בעמותת החינוך הפוגרסיבי בישראל ׳דרךהילד׳ ומגדלת את שלושת ילדיה ברוח השיטה המונטסורית.

  

Hebrew: Channel 10 morning show about longevity and the Future of Medicine Conference
Hebrew with EN subtitles: Maya Elhalal-Levavi - A day with Channel 10 News about the future
Hebrew: Women in The Frontier Conference - Moderating a panel of investors and entrepreneurs
English: Interview with Amnon Shashua (Mobileye, OrCan) at TED MED Live (from 0:46)