מיה אלחלל-לבבי

Home / מיה אלחלל-לבבי

Maya Elhalal Levavi

ביוגרפיה

מיה אלחלל-לבבי, מנכ”לית ומייסדת אש מדיה היא יזמית סדרתית בתחום הניו-מדיה, אוצרת תוכן ומנחת הכנסים של אש מדיה וכנסים בעלי מותג בין לאומי.
בשנת 2015 הופיעה מיה כעתידנית ברשימת 50 הנשים המשפיעות של פורבס בישראל וברשימה בין לאומית של TNW – מאה נשים דוברות בתחומי מדע וטכנולוגיה. מיה מרצה על עתידנות יזמות וחדשנות, מדע פורץ דרך, טכנולוגיות חדשניות והאופן שבו אלה משפיעים על החברה והכלכלה.

היא נמנית עם המייסדים ומכהנת כנשיאת ארגון EO ישראל – הסניף הישראלי של רשת היזמים הגלובאלית המונה 11,000 יזמים. מיה אירגנה והנחתה 4 כנסי TEDx, הנחתה את הכנסים TED MED Live in Israel, Failcon in Tel Aviv וכנס החלל הבינלאומי, טענה בעד טכנולוגיה באירוע דיבייט של Intellegence^2 ושימשה כיועצת תוכן לכנסים נוספים בתחומי חדשנות. בשנים 2006-2010 לימדה יזמות ניו-מדיה במספר מוסדות אקדמאים ביניהם תכנית ה MBA-Global במרכז הבינתחומי הרצליה.

מיה מתגוררת בישראל, עם בעלה נועם ושלושת ילדיהם: אגם, זוהי ונלי. ממשרדי אש מדיה בהרצליה היא מובילה צוות רב לאומי החוברים יחד באמצעים דיגיטליים למימוש מטרותיה של החברה.

הנחיית כנסים

מיה מתמחה בפיתוח תוכן, הובלת שיח ובהנחיית כנסים המתמקדים בנושאים:

 

  • עתידנות, מדע, טכנולוגיה ורפואה
  • יזמות וחדשנות
  • הרצאות כאמצעי השפעה
  • מנהיגות נשית
Hebrew: A talk about Winning Content formats at the Annual Event Producers Conference (from 3:22)
English: Interview with Amnon Shashua (Mobileye, OrCan) at TED MED Live (from 0:46)

הרצאות

העתיד הרחוק מגיע בקרוב

קצב ההתפתחות של האנושות מתקדם במהירות ומגיע לנקודה קריטית. אנחנו אמנם לא בטוחים כיצד ומתי, אך טכנולוגיות פורצות דרך אשר רבים עדין מחשיבים למדע בדיוני הופכות למציאות ומאפשרות פיתוחים חדשניים שמשנים את פני האנושות. מעבר לכך, קצב הצמיחה והשיפור של טכנולוגיות אלה הולך ומואץ, ושילובן זו בזו מייצר אפקט האצה מוגבר. התוצאה — עקומת ההתפתחות הופכת חדה ומהירה משמעותית מקצב התפתחותם של מרבית עסקים והארגונים . בנוסף, שינויים אלה משפיעים על חיי היום יום שלנו מהר משנדמה לנו. הרצאה זו עוסקת בעתיד שבא בקרוב.

הסיכון בשנאת סיכון

בעולם המשתנה בקצב מהיר ישנו קונפליקט בין הדחף להימנע משינוי לבין הצורך בפתיחות וגמישות. הבחירה בין אלה עלולה להכריע מי יצליח ומי ישאר מאחור. הרצאה זו עוסקת בשאלה מדוע אנו מתנגדים לשינוי, כיצד להניע חדשנות בארגונים וכיצד להכניס את הגמישות לערכי הליבה של הארגון. הרצאה זו עוסקת בהכנה לעתיד שבא בקרוב.

הפורמט הוא המלכה

התוכן הוא המלך? — זה היה נכון לפני עידן האינטרנט והמכשירים הניידים. כיום, תשומת הלב היא המטבע החדש. המפתח להשפעה ולשינוי באמצעות רעיונות טמון באופן שבו הם מוצגים. עתיד האנושות תלוי בפרזנטציה הבאה שלך. הרצאה זו עוסקת בשאלה כיצד להציג את הרעיונות הנכונים לאנשים הנכונים בדרך הנכונה. הרצאה זו עוסקת בשאלה איך להשפיע על העתיד.

#ChangeTheRatio
מדוע אין יותר נשים העוסקות במדע, טכנולוגיה ותפקידי מנהיגות? הרצאה זו עוסקת בשיפור היחס גברים/נשים המשפיעים על העתיד.
ESH_RGB_white

SUBSCRIBE TO THE ESH MEDIA NEWSLETTER

We will let you know about early-bird signup to our events:

You have Successfully Subscribed!